Delphin Pouzdro na naviják Naviq

Polstrovaný obal NAVIQ ochrání vaše navijáky během transportu či po sezóně. Připravili jsme ho pro vás v černo-modrém barevném provedení se... více informací »
Delphin Pouzdro na naviják
Značka: Delphin
237 Kč
Více informací
Polstrovaný obal NAVIQ ochrání vaše navijáky během transportu či po sezóně. Připravili jsme ho pro vás v černo-modrém barevném provedení se...

Polstrovaný obal NAVIQ ochrání vaše navijáky během transportu či po sezóně. Připravili jsme ho pro vás v černo-modrém barevném provedení se zajímavým vzorem podobným včelímu plástu.

Polstrovaný obal NAVIQ ochrání vaše navijáky během transportu či po sezóně. Připravili jsme ho pro vás v černo-modrém barevném provedení se zajímavým vzorem podobným včelímu plástu. Obal je doplněn transportní rukojetí a snadný přístup do vnitřku zajišťuje zip se dvěma běžci. Designově pěkný kousek potěší oko a vaše rotující poklady. Vyrábí se ve verzi L a XL.

Technické parametry:
  • Model NAVIQ L
  • Rozměry: 16x11x17cm

Tento designový produkt Delphin Pouzdro na naviják Naviq jde sehnat rovněž tady na našich stránkách ve známé sekci pouzdra na navijáky a příslušenství. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kousků od značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Delphin Pouzdro na naviják Naviq L od společnosti s výborným jménem Delphin jde získat bezpečně online extra výhodně. V akci od 237 Kč.