Delphin Podběrák s plastovým středem

Tento inovovaný podběrák s plastovým středem má oproti předcházejícím modelům ještě víc zesílený středový spoj. Tento inovovaný podběrák s... více informací »
Delphin Podběrák s plastovým středem -
Značka: Delphin
384 Kč
Více informací
Tento inovovaný podběrák s plastovým středem má oproti předcházejícím modelům ještě víc zesílený středový spoj. Tento inovovaný podběrák s...

Tento inovovaný podběrák s plastovým středem má oproti předcházejícím modelům ještě víc zesílený středový spoj.

Tento inovovaný podběrák s plastovým středem má oproti předcházejícím modelům ještě víc zesílený středový spoj. To zaručuje jeho zvýšenou životnost i při dennodenním používání, které obnáší častou manipulaci. Tu jednoznačně zvyšuje i příjemně vypracovaná pogumovaná rukojeť. Podběrák disponuje nepogumovanou síťkou.
Kovová rukojeť a ramena jsou známkami toho, že i když se jedná o základní podběrák, dali jsme si záležet na jeho vysoké kvalitě.

Transportní délka:
  • 40×40/150- 72cm
  • 50×50/170- 76cm
  • 60×60/200- 87cm
  • 70×70/200- 90cm

Tento diskontní výrobek Delphin Podběrák s plastovým můžete sehnat snadno tady u nás v populární rubrice podběráky! Získejte ještě ostatní zboží ve zmíněné kategorii za super peníze! To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky Delphin. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Delphin Podběrák s plastovým středem - 40x40/150cm od kvalitního výrobce Delphin snadno můžete pořídit online extra výhodně. Levně za 384 Kč.