Delphin Plastové Tašky Evarea

Delphin EVAREA Set je praktická sada tří plastových taštiček obdélníkového tvaru, které poslouží k uskladnění různého rybářského vybavení... více informací »
Delphin Plastové Tašky Evarea
Značka: Delphin
936 Kč
Více informací
Delphin EVAREA Set je praktická sada tří plastových taštiček obdélníkového tvaru, které poslouží k uskladnění různého rybářského vybavení...

Delphin EVAREA Set je praktická sada tří plastových taštiček obdélníkového tvaru, které poslouží k uskladnění různého rybářského vybavení nebo rybářské bižuterie.

Delphin EVAREA Set je praktická sada tří plastových taštiček obdélníkového tvaru, které poslouží k uskladnění různého rybářského vybavení nebo rybářské bižuterie. Taštičky jsou černé barvy a vybavené jsou zipem červené barvy, kterým uzavíráte víko nádoby. Víko je vyrobeno z průhledného materiálu, díky kterému máte dokonalý přehled o tom, co se nachází uvnitř. Na vrchní části víka se nachází praktický úchop. Spodní část je vyrobena z tvrdého EVA materiálu a v případě, pokud se vám něco uvnitř rozlije, tuto tekutinu spodní část tašky zadrží. Taštičky jsou omyvatelné zevnitř i zvenčí.

Rozměry jednotlivých taštiček jsou:

  • 27x17x10cm
  • 24×15.5x9cm
  • 21×14.5x8cm


Kvalitní a velmi žádaný výrobek Delphin Plastové Tašky Evarea můžete získat mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v sekci pouzdra na doplňky. Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z naší sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento zlevněný kus Delphin Plastové Tašky Evarea Set s pečetí kvality od značky Delphin lze koupit právě dnes za výhodnou cenu. Na našich stránkách za 936 Kč.