Delphin Návazec THE END Skin

Vysoká odolnost do nejtěžších soubojů! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END s potahovanou šňůrou v... více informací »
Delphin Návazec THE END Skin RIG
Značka: Delphin
102 Kč
Více informací
Vysoká odolnost do nejtěžších soubojů! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END s potahovanou šňůrou v...

Vysoká odolnost do nejtěžších soubojů! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END s potahovanou šňůrou v sestavení SKIN RIG.

Vysoká odolnost do nejtěžších soubojů! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END s potahovanou šňůrou v sestavení SKIN RIG. Tento model ocení všichni rybáři, kteří upřednostňují hotové návazce, ale potrpí si na špičkovou kvalitu. Bonusem je navíc bezkonkurenční cena.

Návazec je složený z následujících komponentů:

  • Háček THE END Enemy (vel.4/vel.6)
  • Smršťovací bužírka THE END
  • Šnůra FIN 6K s tvrdým potahem
  • Tvrdá gumička proti zamotání THE END (4cm)
  • Obratlík THE END (#4)

Oblíbený a akční produkt Delphin Návazec THE END Skin jde sehnat lehce tady na našem webu v populární rubrice hotové návazce. Nyní najdete parádní produkty z této známé sekce za báječnou cenu. Přední dodavatel Delphin prodává vynikající produkty. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Delphin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Delphin Návazec THE END Skin RIG 2ks - 20cm/25lbs/vel.4 od skvělého a známého výrobce Delphin seženete u nás teď za nejnižší cenu! Akční cena od 102 Kč.