Delphin Návazec THE END Boilie

Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE... více informací »
Delphin Návazec THE END Boilie rig
Značka: Delphin
102 Kč
Více informací
Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE...

Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE RIG.

Ověřená klasika, která nezklame! Hotový návazec vyrobený výhradně z vysoce kvalitních komponentů THE END v bezchybně fungujícím sestavení BOILIE RIG. Tento model ocení všichni rybáři, kteří upřednostňují hotové návazce, ale potrpí si na špičkovou kvalitu. Bonusem je navíc bezkonkurenční cena.

Návazec je složený z následujících komponentů:
  • Háček THE END Battle ( #2 / #4 / #6 )
  • Rovnátko THE END WORMER
  • Šnůra FIN 6K
  • Tvrdá gumička proti zamotání THE END (4cm)
  • Obratlík THE END (#4)

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Tento oblíbený produkt Delphin Návazec THE END Boilie lze koupit jednoduše na webu v sekci hotové návazce! Nyní koupíte unikátní produkty z této známé kategorie za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Delphin. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Delphin Návazec THE END Boilie rig 2ks - 20cm/25lbs/vel.2 od spolehlivého výrobce Delphin snadno seženete tady a teď právě ve výhodné akci! Stojí teď u nás 102 Kč.