Delphin Nástraha D Snax Waft Krab-Krill 20g –

D SNAX WAFT představuje ucelenou sérii neutrálně vyvážených nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. D SNAX WAFT... více informací »
Delphin Nástraha D Snax Waft
Značka: Delphin
100 Kč
Více informací
D SNAX WAFT představuje ucelenou sérii neutrálně vyvážených nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. D SNAX WAFT...

D SNAX WAFT představuje ucelenou sérii neutrálně vyvážených nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat.

D SNAX WAFT představuje ucelenou sérii neutrálně vyvážených nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Podstata neutrální vyvážené nástrahy spočívá v tom, že se nade dnem jemně nadnáší, díky čemuž ji ryba mnohem snadněji nasaje. Své využití najdou zejména při feederu, ale stejně dobře je lze použít i při kaprařině.

Díky své propracované struktuře výborně drží na nástrahových ostnech, ale také je možné je pomocí tenčí jehly navléknout na smyčku pod háček. Použité esence zaručují, že vaše nástraha bude atraktivní po dlouhou dobu.

D SNAX WAFT jsou vyráběny ve tvaru válečku s rozměrem 10x7mm, v atraktivních barevných kombinacích a v osvědčených příchutích, které ryby rozhodně nenechají chladnými.

Nástrahy jsou baleny po 20g v praktických uzavíratelných lahvičkách, které se ideálně vejdou do vaší příruční tašky.

Za účelem zachování atraktivity nástrahy dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.

Příchuť:
Krab-Krill / Růžová-Hnědá
Pro vyznavače čistě masových příchutí je tu Krab-Krill. Kromě výrazného „smradlavého“ aroma se vyznačuje neotřelou růžovo-hnědou barvou, což tuto příchuť předurčuje k tomu, aby se stala vaším esem.

Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.

Tento levný produkt Delphin Nástraha D Snax Waft Krab-Krill 20g – jde koupit rovněž tady na našich stránkách v populární kategorii vyvážené boilies. Nyní získáte podobné výrobky z naší rubriky za báječnou cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Delphin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Delphin dodává velmi kvalitní produkty Udělejte si radost!

Tento zlevněný produkt Delphin Nástraha D Snax Waft Krab-Krill 20g - 10x7mm od společnosti s výborným jménem Delphin můžete sehnat právě skutečně výhodně! Ceny od 100 Kč.