Delphin Monofil Magma bordový –

Feederový lov s mimořádně oblíbenou sérií MAGMA si můžete užít i se stejnojmenným vlascem. Díky velmi nízké roztažnosti dokážete... více informací »
Delphin Monofil Magma bordový - 0
Značka: Delphin
249 Kč
Více informací
Feederový lov s mimořádně oblíbenou sérií MAGMA si můžete užít i se stejnojmenným vlascem. Díky velmi nízké roztažnosti dokážete...

Feederový lov s mimořádně oblíbenou sérií MAGMA si můžete užít i se stejnojmenným vlascem. Díky velmi nízké roztažnosti dokážete zaregistrovat i ten nejjemnější záběr.

Feederový lov s mimořádně oblíbenou sérií MAGMA si můžete užít i se stejnojmenným vlascem. Díky velmi nízké roztažnosti dokážete zaregistrovat i ten nejjemnější záběr. Při lovu v těžších podmínkách oceníte jeho mimořádnou oděruvzdornost. Je velmi hladký s tvrdou povrchovou úpravou, zatímco jádro je středně tvrdé. Má výbornou nosnost v uzlu!

Jeho červená barva je nad hladinou dobře viditelná, avšak ve vodě se viditelnost ztrácí po pár metrech. Mimořádný vlasec, na který se můžete spolehnout při lovu trofejních ryb zejména na feeder.

MAGMA je vlasec vyrobený v Japonsku a patří do nejvyšší třídy vlasců Delphin.

  • MM/LBS: 0.165mm/5.6lbs, 0.181mm/6.7lbs, 0.203mm/8.4lbs, 0.234mm/10.3lbs, 0.261mm/12.7lbs, 0.286mm/15lbs


Žádaný výrobek Delphin Monofil Magma bordový – je k dostání mimo jiné tu na webu v kategorii vlasce! Pořiďte si unikátní zboží z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Přední značka Delphin pro vás vyrábí top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Super výrobek Delphin Monofil Magma bordový - 0,165mm 5,6lbs 200m od dodavatele s dobrým jménem Delphin získáte na našich stránkách trvale výhodně! Nabídky již od 249 Kč.