Delphin Monofil Kyoto zelený – 0,117mm

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v... více informací »
Delphin Monofil Kyoto zelený - 0
Značka: Delphin
1 970 Kč
Více informací
Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v...

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v nejtěžších terénech, kde je potřebná okamžitá reakce na nejjemnější záběr.

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v nejtěžších terénech, kde je potřebná okamžitá reakce na nejjemnější záběr. Je jednoznačně vhodný pro ultralehkou přívlač a feeder. Jeho vlastnosti v tenčích průměrech využijete i při výrobě muškařských návazců… KYOTO je zkrátka vynikající vlasec téměř pro všechny rybolovné techniky, kde je na prvním místě nízká průtažnost vlasce. Dokážete tak bleskurychle reagovat na všechny opatrné záběry. Kyoto je postaven na středně tvrdém jádru s tvrdou a hladkou povrchovou úpravou. Kombinace těchto dvou vlastností z něj činí ideální vlasec, pokud potřebujete málo průtažný monofil s výbornou uzlovou pevností, který odolává povrchovému mechanickému poškození.


Tento neodolatelný produkt můžete sehnat ještě na našem webu v populární sekci vlasce! Nyní můžete koupit skvělé produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu! Značka Delphin dodává skvělé výrobky. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Delphin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kousek Delphin Monofil Kyoto zelený - 0,117mm 200m od známého předního výrobce Delphin je k získání právě nyní na našich stránkách extra se slevou. Nabídka od 1 970 Kč.