Delphin Monofil Kyoto modrý –

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v... více informací »
Delphin Monofil Kyoto modrý
Značka: Delphin
149 Kč
Více informací
Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v...

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v nejtěžších terénech, kde je potřebná okamžitá reakce na nejjemnější záběr.

Kyoto patří do nejvyšší třídy Delphin vlasců, vyrobených v Japonsku. Jeho mimořádnou oděruvzdornost a extrémně nízkou průtažnost využijete v nejtěžších terénech, kde je potřebná okamžitá reakce na nejjemnější záběr. Je jednoznačně vhodný pro ultralehkou přívlač a feeder. Jeho vlastnosti v tenčích průměrech využijete i při výrobě muškařských návazců… KYOTO je zkrátka vynikající vlasec téměř pro všechny rybolovné techniky, kde je na prvním místě nízká průtažnost vlasce. Dokážete tak bleskurychle reagovat na všechny opatrné záběry. Kyoto je postaven na středně tvrdém jádru s tvrdou a hladkou povrchovou úpravou. Kombinace těchto dvou vlastností z něj činí ideální vlasec, pokud potřebujete málo průtažný monofil s výbornou uzlovou pevností, který odolává povrchovému mechanickému poškození.

Tento exkluzivní produkt Delphin Monofil Kyoto modrý – máte možnost pořídit teď tady na stránkách zařazený v kategorii vlasce! Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této známé sekce v bezva akci. Tento vyjímečný výrobce Delphin dlouhodobě nabízí kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený výrobek Delphin Monofil Kyoto modrý - 0,203mm 300m od známého dodavatele Delphin máte možnost najít bezpečně online napořád výhodně! Nyní získáte od 149 Kč.