Delphin Kýbl s víkem Feeder

Uzavíratelné plastové vědro FEEDER je ideální pro míchání krmiva na kratší vycházky k vodě. Dodávané je ve vínově červené barvě a je... více informací »
Delphin Kýbl s víkem Feeder
Značka: Delphin
299 Kč
Více informací
Uzavíratelné plastové vědro FEEDER je ideální pro míchání krmiva na kratší vycházky k vodě. Dodávané je ve vínově červené barvě a je...

Uzavíratelné plastové vědro FEEDER je ideální pro míchání krmiva na kratší vycházky k vodě. Dodávané je ve vínově červené barvě a je označeno potiskem. 

Uzavíratelné plastové vědro FEEDER je ideální pro míchání krmiva na kratší vycházky k vodě. Dodávané je ve vínově červené barvě a je označeno potiskem. Vědro má praktickou sklopnou kovovou rukojeť s plastovým úchopem pro lepší manipulaci. Součástí kbelíku je i plastový poklop stejné barvy, který zajistí obsah v případě převrácení nebo před vyschnutím.

10 l- průměr 28 cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Delphin Kýbl s víkem máte možnost nakoupit v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii kbelíky, míchačky! Podívejte se na zcela nové zboží z této populární rubriky za extra cenu! Oblíbený výrobce Delphin představuje top sortiment. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další vybrané produkty značky Delphin. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Delphin Kýbl s víkem Feeder - 10l od značky s dlouholetou tradicí Delphin lze pořídit zde teď právě za skvělou cenu! V akci od 299 Kč.