Delphin Kónický vlasec Conic

Delphin Conic SHOCKER je kónický šokový vlasec, díky kterému nahazování na velké vzdálenosti nabývá nového rozměru! Delphin Conic SHOCKER je... více informací »
Delphin Kónický vlasec Conic
Značka: Delphin
224 Kč
Více informací
Delphin Conic SHOCKER je kónický šokový vlasec, díky kterému nahazování na velké vzdálenosti nabývá nového rozměru! Delphin Conic SHOCKER je...

Delphin Conic SHOCKER je kónický šokový vlasec, díky kterému nahazování na velké vzdálenosti nabývá nového rozměru!

Delphin Conic SHOCKER je kónický šokový vlasec, díky kterému nahazování na velké vzdálenosti nabývá nového rozměru!

Podstata kónicky zúženého vlasce spočívá v postupně se měnícím průměru, díky čemuž je možné spojit jej s kmenovým vlascem pomocí velmi malého uzlíku. Právě to je jedním z klíčových parametrů pro mnohem snazší odvíjení vlasce z cívky a pro hladký průchod očky.

Na opačném konci je však dostatečně tlustý a pevný, aby bez problémů odolal překážkám pod vodní hladinou či výpadům velkých ryb. Zároveň se do prutu můžete opřít plnou parou, bez obav o odtržení koncové sestavy při krátkodobém přetížení během nahazování.

Kombinace zmíněných faktorů zaručuje, že při nahazování budete schopni dopravit své montáže podstatně dále než při použití klasické „šokovky“ se stejným průměrem po celé délce.

V balení na cívce se nachází navinutých 6 kusů návazců o délce 13 metrů, které jsou vždy označeny nálepkou.

Hodně prodávaný kousek Delphin Kónický vlasec Conic Shocker 6x13m - 0.26mm-0.45mm od našeho předního výrobce Delphin naleznete u nás nyní výhodně. Akční ceny již od 224 Kč.