Delphin Jehly The End

Do setu GRIP jsme vložili ty nejpoužívanější typy jehel a vrták na tvrdé nástrahy. V cenově výhodném balení tedy najdete jehlu LeadCore, kterou... více informací »
Delphin Jehly The End Grip Set
Značka: Delphin
187 Kč
Více informací
Do setu GRIP jsme vložili ty nejpoužívanější typy jehel a vrták na tvrdé nástrahy. V cenově výhodném balení tedy najdete jehlu LeadCore, kterou...

Do setu GRIP jsme vložili ty nejpoužívanější typy jehel a vrták na tvrdé nástrahy. V cenově výhodném balení tedy najdete jehlu LeadCore, kterou můžete použít na olověnou šňůru, či jako univerzální jehlu.

Do setu GRIP jsme vložili ty nejpoužívanější typy jehel a vrták na tvrdé nástrahy. V cenově výhodném balení tedy najdete jehlu LeadCore, kterou můžete použít na olověnou šňůru, či jako univerzální jehlu. Model Safety s ostrým hrotem využijete při propichování a navlékání tvrdých nástrah. Pokud budete chtít nastražit opravdu na kámen vysušenou kouli, předvrtejte si ji vrtáčkem Drill, který je taktéž součástí setu. Všechny produkty GRIP jsou navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí. Produkty GRIP mají pohodlnou pogumovanou rukojeť s výraznými barvami, které eliminují ztrátu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round.

Technické parametry:

Jehla Delphin GRIP LeadCore
Celková délka: 84mm
Délka jehly: 54mm
Rukojeť: žlutá

Jehla Delphin GRIP Safety
Celková délka: 84mm
Délka jehly: 54mm
Rukojeť: modrá

Vrták Delphin GRIP Drill
Celková délka: 60mm
Délka jehly: 30mm
Rukojeť: zelená


Tento neodolatelný kus Delphin Jehly The End máte možnost najít bez problémů tady na našem webu zařazený v kategorii jehly! Nyní pořídíte jiné produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Delphin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Delphin má ve stále nabídkce kvalitní zboží. Udělejte si radost.

Tento kvalitní kousek Delphin Jehly The End Grip Set 3ks od známého výrobce Delphin snadno můžete získat zrovna dnes ve slevě! Nyní za 187 Kč.