Delphin Jehla The End Grip

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s... více informací »
Delphin Jehla The End Grip
Značka: Delphin
87 Kč
Více informací
Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s...

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů.

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Safety se vyznačuje velkou pevností, díky čemuž je vhodná na ty nejtvrdší nástrahy jako jsou vysušené boilies, tygří ořech či pelety. Tento typ je zvláště vhodný i při navlékání pryžových nástrah, které bývají velmi houževnaté. Oko na konci pevného hrotu slouží k zachycení šňůrky při provlékání. Komfortně tvarovaná rukojeť nabízí pohodlný úchop díky pogumovanému povrchu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round. Navíc jsou všechny pogumované části rukojetí GRIP výrazně barevné, což eliminuje jejich ztrátu a pomůže při jejich hledání v šeru a v případném chaosu vašeho kaprařského vybavení. Jehly GRIP jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí.

Technické parametry:

Jehla Delphin GRIP Safety

  • Celková délka: 84mm
  • Délka jehly: 54mm
  • Rukojeť: modrá


Nejprodávanější kus máte možnost pořídit právě nyní na našem webu zařazený v kategorii jehly! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Delphin má v nabídce velmi kvalitní produkty. Však to vidíte sami.

Velmi prodávaný výrobek Delphin Jehla The End Grip Safety od značky se skvělou pověstí Delphin jde nakoupit tady teď právě opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 87 Kč.