Delphin Jehla The End Grip

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s... více informací »
Delphin Jehla The End Grip
Značka: Delphin
87 Kč
Více informací
Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s...

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů.

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Boilies jehla Medium by se dala nazvat jako univerzální a měla by být součástí výbavy každého seriózního kapraře. Háček se závlačkou na konci pevného hrotu slouží k zachycení šňůrky při navlékání nástrah. Komfortně tvarovaná rukojeť nabízí pohodlný úchop díky pogumovanému povrchu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round. Navíc jsou všechny pogumované části rukojetí GRIP výrazně barevné, což eliminuje jejich ztrátu a pomůže při jejich hledání v šeru a v případném chaosu vašeho kaprařského vybavení. Jehly GRIP jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí.

Technické parametry:

Jehla Delphin GRIP Medium

  • Celková délka: 84mm
  • Délka jehly: 54mm
  • Rukojeť: oranžová

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Jehla The End Grip je dostupný taky tu na stránkách zařazený v rubrice jehly. Najděte si akční produkty z této populární rubriky ve slevě. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další kvalitní zboží značky Delphin. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Delphin Jehla The End Grip Medium od dodavatele s dobrým jménem Delphin jde koupit právě teď až neuvěřitelně levně. Produkt koupíte teď u nás za 87 Kč.