Delphin Jehla The End

Jehla na olověnkou s názvem LeadCore má úzké kovové tělo, díky kterému ji dokážete použít na všechny typy olověnek. Produkty série THE END s... více informací »
Delphin Jehla The End
Značka: Delphin
87 Kč
Více informací
Jehla na olověnkou s názvem LeadCore má úzké kovové tělo, díky kterému ji dokážete použít na všechny typy olověnek. Produkty série THE END s...

Jehla na olověnkou s názvem LeadCore má úzké kovové tělo, díky kterému ji dokážete použít na všechny typy olověnek.

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Jehla na olověnkou s názvem LeadCore má úzké kovové tělo, díky kterému ji dokážete použít na všechny typy olověnek. Zmenšené očko se závlačkou komfortně provlečete vnitřkem, takže tvorba všech montáží s takovou šňůrou bude velmi jednoduchá. Komfortně tvarovaná rukojeť nabízí pohodlný úchop díky pogumovanému povrchu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round. Navíc jsou všechny pogumované části rukojetí GRIP výrazně barevné, což eliminuje jejich ztrátu a pomůže při jejich hledání v šeru a v případném chaosu vašeho kaprařského vybavení. Jehly GRIP jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí.

Technické parametry:

Jehla Delphin GRIP LeadCore

  • Celková délka: 84mm
  • Délka jehly: 54mm
  • Rukojeť: žlutá

Designový produkt můžete najít pohodlně na stránkách ve známé rubrice jehly. Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této populární sekce za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Delphin. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Delphin prodává skvělé výrobky.

Tento žádaný produkt Delphin Jehla The End Grip LeadCore od oblíbené značky se zárukou kvality Delphin snadno můžete získat momentálně v naši nabídce extra výhodně! Cena od 87 Kč.