Delphin Jehla Slim Safety

Delphin SLIM Safety je velmi tenká feederová jehla určená především k upevnění nástrahy na vlas pod háčkem. Delphin SLIM Safety je velmi tenká... více informací »
Delphin Jehla Slim Safety
Značka: Delphin
75 Kč
Více informací
Delphin SLIM Safety je velmi tenká feederová jehla určená především k upevnění nástrahy na vlas pod háčkem. Delphin SLIM Safety je velmi tenká...

Delphin SLIM Safety je velmi tenká feederová jehla určená především k upevnění nástrahy na vlas pod háčkem.

Delphin SLIM Safety je velmi tenká feederová jehla určená především k upevnění nástrahy na vlas pod háčkem.

Díky tenké kovové části s ostrým hrotem a háčkem je pomocí této jehly možné bezproblémové navlékání drobných nástrah. Kovová část s délkou 40mm je navzdory svému minimálnímu průměru dostatečně pevná a pružná. Své uplatnění si najde také při kaprařině, a to zejména při použití boilie s velmi malým průměrem, které by při použití klasické jehly s velkou pravděpodobností prasklo.

Plastová tmavě růžová rukojeť s efektním černým logem umožňuje pohodlnou manipulaci s jehlou. Díky výrazné barvě bude navíc vždy dobře viditelná ve vaší rybářské výbavě.

Technické parametry:
  • Celková délka: 80mm
  • Délka jehly: 40mm
  • Rukojeť: růžová

Oblíbený a kvalitní výrobek Delphin Jehla Slim Safety můžete najít v pohodě tu na našem webu umístěný v rubrice jehly! Získejte ještě další produkty z této rubriky za super peníze! Populární dodavatel Delphin představuje velmi kvalitní produkty Udělejte si radost! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na více kvalitních produktů od značky Delphin. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Jehla Slim Safety od značky s dlouholetou historií Delphin pořídíte na našich stránkách za skvělou cenu! Nabídka již od 75 Kč.