Delphin Hrníček z nerezové

Kvalitní hrníček z nerezové oceli a s nádherným motivem kaprů. Díky silné dvouplášťové stěně z nerezové oceli zůstává samotný hrníček... více informací »
Delphin Hrníček z nerezové
Značka: Delphin
185 Kč
Více informací
Kvalitní hrníček z nerezové oceli a s nádherným motivem kaprů. Díky silné dvouplášťové stěně z nerezové oceli zůstává samotný hrníček...

Kvalitní hrníček z nerezové oceli a s nádherným motivem kaprů. Díky silné dvouplášťové stěně z nerezové oceli zůstává samotný hrníček chladný i při pití horkých nápojů.

Kvalitní hrníček z nerezové oceli a s nádherným motivem kaprů. Díky silné dvouplášťové stěně z nerezové oceli zůstává samotný hrníček chladný i při pití horkých nápojů. Společník na rybách, který nejen svým obsahem potěší každého rybáře.

Technické parametry:
  • Objem: 300 ml


Tento výjimečný výrobek Delphin Hrníček z nerezové máte možnost sehnat rovnou tady na stránkách v oblíbené kategorii hrnky. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další vybrané kousky od značky Delphin. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Delphin má na skladě top výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Hrníček z nerezové oceli od známého předního výrobce Delphin jednoduše můžete sehnat bezpečně online za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 185 Kč.