Delphin Hookline Fortrees černo-zelená

Potápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností, to je FORTRESS. Je velmi pevná a optimální vlastnosti zajišťují skvělou... více informací »
Delphin Hookline Fortrees černo-zelená 20m
Značka: Delphin
117 Kč
Více informací
Potápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností, to je FORTRESS. Je velmi pevná a optimální vlastnosti zajišťují skvělou...

Potápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností, to je FORTRESS. Je velmi pevná a optimální vlastnosti zajišťují skvělou prezentaci nástrahy.

Potápivá kaprařská návazcová šňůra s excelentní oděruvzdorností, to je FORTRESS. Je velmi pevná a optimální vlastnosti zajišťují skvělou prezentaci nástrahy. Všechny tyto parametry jsou zajištěny hustým pletením jednotlivých vláken. Je možné ji použít samostatně, nebo v kombinaci s tuhou šňůrkou či fluorokarbonem. Její vlastnosti využijete při lovu na jezerech i řekách při vytváření moderních kaprových montáží.

Diskontní produkt Delphin Hookline Fortrees černo-zelená je k získání právě na našem webu ve známé rubrice návazcové šňůry! Nyní pořídíte akční produkty z této populární kategorie za báječnou cenu. Výrobce Delphin dlouhodobě prodává top zboží. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další prověřené zboží od dodavatele Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Delphin Hookline Fortrees černo-zelená 20m - 25lbs od známé kvalitní značky Delphin k dostání tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 117 Kč.