Delphin Feeder držák EVA

EVA SmallBEND je feederový držák prutů ve tvaru písmene L. Jeho povrch je tvořen černou EVA pěnou s nepravidelným, zvlněným tvarem. EVA SmallBEND je... více informací »
Delphin Feeder držák EVA
Značka: Delphin
187 Kč
Více informací
EVA SmallBEND je feederový držák prutů ve tvaru písmene L. Jeho povrch je tvořen černou EVA pěnou s nepravidelným, zvlněným tvarem. EVA SmallBEND je...

EVA SmallBEND je feederový držák prutů ve tvaru písmene L. Jeho povrch je tvořen černou EVA pěnou s nepravidelným, zvlněným tvarem.

EVA SmallBEND je feederový držák prutů ve tvaru písmene L. Jeho povrch je tvořen černou EVA pěnou s nepravidelným, zvlněným tvarem. Právě tento povrch zajišťuje ochranu prutu před poškozením a také ho drží na místě během lovu a výrazně omezuje možnost pádu prutu na zem.

Držák disponuje univerzálním závitem, díky čemuž je kompatibilní se všemi standardně vyráběnými feederovými stojany, vidličkami či jinými podpěrami.

Technické parametry:
  • Celková délka: 15cm
  • Průměr: 28mm

Tento zlevněný produkt Delphin Feeder držák EVA lze koupit v pohodě u nás zařazený v sekci hrazdy. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za internetové ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další vybrané produkty značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce Delphin dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Nejprodávanější výrobek Delphin Feeder držák EVA SmallBend od přední společnosti Delphin najdete tady pořád výhodně! Zrovna teď v akci za 187 Kč.