Delphin Crimpy Single Crimps 40ks –

Jednoduchý, ale efektivní produkt Delphin Single CRIMPS využijete při tvorbě montáží s použitím fluorokarbonu či ocelového lanka. Jednoduchý, ale... více informací »
Delphin Crimpy Single Crimps 40ks -
Značka: Delphin
42 Kč
Více informací
Jednoduchý, ale efektivní produkt Delphin Single CRIMPS využijete při tvorbě montáží s použitím fluorokarbonu či ocelového lanka. Jednoduchý, ale...

Jednoduchý, ale efektivní produkt Delphin Single CRIMPS využijete při tvorbě montáží s použitím fluorokarbonu či ocelového lanka.

Jednoduchý, ale efektivní produkt Delphin Single CRIMPS využijete při tvorbě montáží s použitím fluorokarbonu či ocelového lanka. CRIMPS jsou tvořeny z měkkého, ale pevného materiálu, takže při jeho použití se návazec nepoškodí. Pro ideální spojení doporučujeme krimpovací kleště Delphin CRIMPER. Rychlé spojení, pevné smyčky, moderní montáže – při tomto všem využijete Delphin Single CRIMPS.

  • V balení naleznete 40 kusů a vybrat si můžete z rozměrů 1mm, 1.2mm, 1.4mm a 1.6mm.

Kvalitní produkt Delphin Crimpy Single Crimps 40ks je dostupný právě tu na webu v oblíbené kategorii bižuterie! Nyní si můžete koupit kvalitní zboží z této sekce za parádní cenu! Populární výrobce Delphin má k dispozici skvělé zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Designový kousek Delphin Crimpy Single Crimps 40ks - 1.0mm od známé společnosti Delphin pohodlně nakoupíte teď téměř zdarma! Teď za akční cenu 42 Kč.