Delphin Brousek na nože a

Tento brousek od slovenské značky Delphin je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Dokonalý brousek! Tento brousek od slovenské značky Delphin... více informací »
Delphin Brousek na nože a
Značka: Delphin
140 Kč
Více informací
Tento brousek od slovenské značky Delphin je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Dokonalý brousek! Tento brousek od slovenské značky Delphin...

Tento brousek od slovenské značky Delphin je vyroben z nejkvalitnějších materiálů.

Dokonalý brousek! Tento brousek od slovenské značky Delphin je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Diamantová plocha brousku je určena pro ostření nože a žlábek pro ostření háčku. Na konci protiskluzové pogumované rukojeti se nachází pojistné lanko na zápěstí a zaoblené rohy brousku jsou zárukou naprosto praktického použití.


Unikátní a žádaný produkt Delphin Brousek na nože a je k sehnání aktuálně u nás zařazený v rubrice doplňky na výrobu monzáže! Nyní najdete akční výrobky z této oblíbené rubriky ve slevě! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Delphin. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Delphin pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky Však to vidíte sami!

Povedený kousek Delphin Brousek na nože a háčky originál od značky Delphin snadno najdete zde skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 140 Kč.