DAM Návazec Tactix Rig Combi

Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům.  Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům. Tuhá část... více informací »
DAM Návazec Tactix Rig Combi 25lb 20cm 2ks
Značka: DAM
89 Kč
Více informací
Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům.  Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům. Tuhá část...

Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům. 

Návazec, který se v průběhu let stal osudný mnoha velkým kaprům. Tuhá část potaženého návazcového materiálu ztěžuje kaprům vyplivnout nástrahu/háček.

Tento unikátní kus DAM Návazec Tactix Rig Combi pořídíte lehce tu na našem webu v oblíbené kategorii hotové návazce. Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu! Tento výrobce DAM má k dispozici vysoce kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další kvalitní produkty od značky DAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus DAM Návazec Tactix Rig Combi 25lb 20cm 2ks - vel.4 od značky s dlouholetou historií DAM máte možnost najít právě nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní zakoupíte za 89 Kč.