Chyť a pusť Rohlíkové boilies 20mm

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem... více informací »
Chyť a pusť Rohlíkové boilies 20mm
Značka: Chyť a pusť
79 Kč
Více informací
Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem...

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích.

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Nastražujeme pomocí nitěné smyčky do obloučku háčku, kde vydrží dlouhou dobu. Je použitelný s velkým úspěchem po dobu celé sezony. Pro svou vysokou účinnost je velmi oblíben jak u rybářského dorostu, tak u starých zkušených matadorů. Doporučujeme zejména při lovu s krmítkem a speciálním dipem na rohlíkový boilies.

  • Průměr: 20mm

Unikátní produkt Chyť a pusť Rohlíkové boilies 20mm je k sehnání mimo jiné tady na stránkách umístěný v kategorii nástrahy na háček! Nyní koupíte oblíbené kousky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.

Tento vynikající kousek Chyť a pusť Rohlíkové boilies 20mm 150ml - Amur od kvalitní značky Chyť a pusť je k sehnání tady za skvělou cenu. V akci za 79 Kč.