Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml –

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem... více informací »
Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml
Značka: Chyť a pusť
79 Kč
Více informací
Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem...

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích.

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Nastražujeme pomocí nitěné smyčky do obloučku háčku, kde vydrží dlouhou dobu. Je použitelný s velkým úspěchem po dobu celé sezony. Pro svou vysokou účinnost je velmi oblíben jak u rybářského dorostu, tak u starých zkušených matadorů. Doporučujeme zejména při lovu s krmítkem a speciálním dipem na rohlíkový boilies.

  • Průměr: 12 a 20mm

Tento akční a ve slevě produkt Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml – můžete koupit bezstarostně tady na našich stránkách zařazený v rubrice nástrahy na háček! Nyní můžete koupit unikátní produkty z naší kategorie za super ceny! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Chyť a pusť. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml - Amur od této skvělé značky Chyť a pusť můžete nakoupit právě dnes výhodně! Stojí teď u nás 79 Kč.