Chyť a pusť Krmítková

Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných... více informací »
Chyť a pusť Krmítková směs
Značka: Chyť a pusť
159 Kč
Více informací
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných...

Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky.

Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky.

Vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma.

Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Po vsáknutí plníme do krmítek.

  • Vyrábí se v příchutích: Orlická mušle, scopex, vanilka, černý halibut, jahoda

Kvalitní produkt lze koupit právě na webu v oblíbené sekci krmítkové směsi. Prozkoumejte ještě další produkty z této známé rubriky za super cenu! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Chyť a pusť. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Chyť a pusť dodává top sortiment. A tady je důkaz!

Hodně prodávaný produkt Chyť a pusť Krmítková směs 3kg - Černý halibut od společnosti se zárukou kvality Chyť a pusť máte možnost pořídit právě teď levně! V akci za cenu 159 Kč.