CC Moore Tekutá potrava Liquid 500ml

Bait Preservative Tato přísada nebyla vyvinuta k lepšímu požitku z bezpečného sexu, nýbrž k dlouhodobějšímu uchovávání návnad bez nutnosti... více informací »
CC Moore Tekutá potrava Liquid
Značka: CC Moore
391 Kč
Více informací
Bait Preservative Tato přísada nebyla vyvinuta k lepšímu požitku z bezpečného sexu, nýbrž k dlouhodobějšímu uchovávání návnad bez nutnosti...

Bait Preservative

Tato přísada nebyla vyvinuta k lepšímu požitku z bezpečného sexu, nýbrž k dlouhodobějšímu uchovávání návnad bez nutnosti zamrazení. Při nižším dávkování prodloužíte životnost boilie na několik měsíců, při dávkování 120-150ml až na několik let. Závisí i na složení směsi. Čím více obsahuje objemových nebo nestabilizovaných přísad, tím více TP bude potřeba. Nemá žádný chuťový ocas. Přilévá se s ostatními tekutinami přímo do vajec. Jejich množství se přidáním TP snižuje – za každých 30ml TP o cca 1 vejce méně. Mírně to zhorší pojivost směsi. Po zpracování a uvaření boilie či pelet je nechejte rozprostřené ve slabých vrstvách dostatečně usušit. V domácích podmínkách bez nuceného větrání 5-7 dní. Během sušení obracejte. Poté můžete zabalit do sáčků či uzavřít bez kbelíků. Návnady by se pak už neměly zkazit. DD 75-150ml/kg.

Crab extract

Krabí extrakt je vyráběný přímo z krabího masa. Má silnou, avšak přirozenou chuť a vůni. To mu dává obrovskou atraktivitu neodolatelně působící na čichové buňky ryb. DD 20-40ml/kg.

GLM extract

Obsahuje nejkvalitnější novozélandský GLM extrakt a dokonce i celé kousky masa mušlí. Návnadám a nástrahám dodává velmi přirozenou chuť a vůni přírodní potravy. DD 20-40ml/kg.

Liver extract

Hustý játrový výtažek prvotřídní kvality, který kapři milují. Velmi univerzální. Může být použit jako přísada do boilie a pelet, k polévání nástrah a návnad či zatraktivnění partiklu i method směsí. DD 20-40ml/kg.

Robin Red

Obsahuje originální Robin Red od Haiths, s jehož licencí je vyráběný. Je to výrazná kořeněná přísada, která dává nástrahám a návnadám silnou atraktivitu a tmavě červené zbarvení. Skvělá též k nasáknutí. DD 20-40ml/kg.

Tuna extract

Tuňákový extrakt má silnou vůni mořských ryb. Obsahuje kousky masa z tuňáků, hydrolyzované proteiny a rybí omega oleje, amino kyseliny a soli. DD 20-40ml/kg.

Tento neodolatelný produkt CC Moore Tekutá potrava Liquid 500ml - Amino Blend 365 od společnosti CC Moore můžete nakoupit na našich stránkách za báječnou cenu! Nyní nakoupíte za 391 Kč.