CC Moore Plovoucí boilie Wafters

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky... více informací »
CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks -
Značka: CC Moore
239 Kč
Více informací
Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky...

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky vypiplával k dokonalosti.

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky vypiplával k dokonalosti. Specifický citrusový nádech dává tušit silnou atraktivitu a použitelnost po celý rok včetně velmi studené vody. Vyrábí se v průměru 12 mm (45 ks), v barvách bílá, žlutá, růžová a oranžová. V kelímku je přiložený tekutý aktivátor, který můžete použít ve chvíli, kdyby při delším skladování začala vůně pomalu ochabovat.


Zcela unikátní kousek máte možnost dostat pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice vyvážené boilies! Mrkněte na kvalitní zboží z této populární sekce ve výhodné akci!

Ve slevě výrobek CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks - bílá od top značky CC Moore snadno můžete najít zrovna dneska za super peníze. Levně za 239 Kč.