CC Moore Neutrální boilie Air

Jedná se o mírně vznášející se, odolné, vzduchové kuličky vyrobené ze směsi Pacific Tuna Base Mix, aby se zajistilo, že barva a vůně budou... více informací »
CC Moore Neutrální boilie Air Ball
Značka: CC Moore
235 Kč
Více informací
Jedná se o mírně vznášející se, odolné, vzduchové kuličky vyrobené ze směsi Pacific Tuna Base Mix, aby se zajistilo, že barva a vůně budou...

Jedná se o mírně vznášející se, odolné, vzduchové kuličky vyrobené ze směsi Pacific Tuna Base Mix, aby se zajistilo, že barva a vůně budou odpovídat našemu boilies Pacific Tuna a dalším produktům z naší vysoce uznávané řady Pacific Tuna.

Jedná se o mírně vznášející se, odolné, vzduchové kuličky vyrobené ze směsi Pacific Tuna Base Mix, aby se zajistilo, že barva a vůně budou odpovídat našemu boilies Pacific Tuna a dalším produktům z naší vysoce uznávané řady Pacific Tuna. Mají tuhou kůži odolnou vůči rybám, ale lze je také oříznout, aby bylo dosaženo přesně požadovaného vztlaku pro optimální výkon návazce.

Pacific Tuna Air Ball Wafters jsou navrženy pro rybolov ve spojení s Pacific Tuna Boilies a dalšími produkty z řady Pacific Tuna Boilie Range.

Vlastnosti Pacific Tuna Air Ball Wafters:

  • Mírně plovoucí a velmi odolná
  • Silná, bohatá, dlouhotrvající přírodní chuť
  • Rozpustné atraktory podporují maximální únik
  • Silné, výrazné, vysoce atraktivní pikantní aroma
  • Snadno se ořezává pro snížení vztlaku
  • Barevně sladěné s Pacific Tuna Boilies
  • Obsahuje stejnou základní směs a tekutiny jako Pacific Tuna Boilies

Nový produkt CC Moore Neutrální boilie lze zakoupit ještě na našem webu zařazený v sekci vyvážené boilies! Vyberte si parádní kousky z této známé kategorie na pár kliknutí. Věhlasný dodavatel CC Moore dlouhodobě prodává top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Unikátní a oblíbený výrobek CC Moore Neutrální boilie Air Ball Wafters Pacific Tuna - 12mm 70ks od výrobce s mnohaletou tradicí CC Moore naleznete momentálně za výborné peníze. Akční cena od 235 Kč.