CC Moore Boilie v dipu Pacific

Pacific Tuna je úspěšná řada na bázi mořských produktů. CC Moore se podařilo skvěle zkombinovat Tuňákový protein a extrakt s dalšími surovinami... více informací »
CC Moore Boilie v dipu Pacific Tuna 15x18mm
Značka: CC Moore
239 Kč
Více informací
Pacific Tuna je úspěšná řada na bázi mořských produktů. CC Moore se podařilo skvěle zkombinovat Tuňákový protein a extrakt s dalšími surovinami...

Pacific Tuna je úspěšná řada na bázi mořských produktů. CC Moore se podařilo skvěle zkombinovat Tuňákový protein a extrakt s dalšími surovinami a vznikla tak perfektní směs.

Pacific Tuna je úspěšná řada na bázi mořských produktů. CC Moore se podařilo skvěle zkombinovat Tuňákový protein a extrakt s dalšími surovinami a vznikla tak perfektní směs. Chytací boilie v dipu Pacific Tuna má ještě výraznější vůni, než klasické boilie.

  • Je lehce plovoucí a velmi atraktivní.
  • 15x 18 mm 35 ks

Tento velmi oblíbený kus CC Moore Boilie v je k získání jednoduše tu ve známé kategorii boilies! Nyní získáte akční zboží z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele CC Moore. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kousek CC Moore Boilie v dipu Pacific Tuna 15x18mm 35ks od dodavatele s dobrým jménem CC Moore lze zakoupit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 239 Kč.