CC Moore Boilie v dipu Live system

Live system je mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování. Live... více informací »
CC Moore Boilie v dipu Live system 15x18mm
Značka: CC Moore
239 Kč
Více informací
Live system je mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování. Live...

Live system je mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování.

Live system je mix ptačích zobů a mléčných proteinů s krémovo-sladkou vůní, který je okamžitě účinný bez jakéhokoliv předkrmování. Boilie Live system ve stejnojmeném dipu je skvělá atraktivní záležitost na letargické ryby nebo při chytání nad kobercem návnady.

V Anglii se toto boilie stalo velmi populární a na mnoha těžkých klubových vodách byli s jeho pomocí uloveni největší kapři.

  • 15 x 18 mm (35 ks)


Ve slevě tento kousek CC Moore Boilie v dipu máte možnost sehnat bezprostředně tu na webu zařazený v sekci boilies. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci!

Vynikající kus CC Moore Boilie v dipu Live system 15x18mm 35ks od spolehlivého výrobce CC Moore je k dispozici zde za super cenu. Nyní nakoupíte za 239 Kč.