Carp´R´Us Vlasec Total Crossline V2 Brown – 0,31mm

Naším cílem bylo nabídnout vlasec, který by plně vyhovoval náročným požadavkům kontinentálních rybářů. Naším cílem bylo nabídnout vlasec,... více informací »
Carp´R´Us Vlasec Total Crossline V2 Brown - 0
Značka: Carp ´R´ Us
790 Kč
Více informací
Naším cílem bylo nabídnout vlasec, který by plně vyhovoval náročným požadavkům kontinentálních rybářů. Naším cílem bylo nabídnout vlasec,...

Naším cílem bylo nabídnout vlasec, který by plně vyhovoval náročným požadavkům kontinentálních rybářů.

Naším cílem bylo nabídnout vlasec, který by plně vyhovoval náročným požadavkům kontinentálních rybářů. Tuto vizi jsme úspěšně přetavili do reality, a nyní vám s radostí představujeme vlasec Total Crossline. Total Crossline je velmi měkký vlasec, díky čemu perfektně a spolehlivě kopíruje dno.

Oproti jiným vlascům má nižší průtažnost, což z něj dělá ideální volbu i pro daleké nahazování. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme u vlasce Total Crossline zvolili transparentní, kamuflážní barvu, díky čemu vlasec maximálně splývá s okolím. 

Nový produkt je k dispozici také tady na našem webu umístěný v sekci vlasce! Podívejte se na unikátní produkty z této známé rubriky za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Carp ´R´ Us vás obohatí o kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní a žádaný kousek Carp´R´Us Vlasec Total Crossline V2 Brown - 0,31mm 1200m od top výrobce Carp ´R´ Us máte možnost koupit v naší nabídce v akci. Akční ceny od 790 Kč.