Carp ´R´ Us Ujímaný vlasec

Ujímané vlasce se stali jedním z nejpopulárnějších řešení při nahazování na velké vzdálenosti. Ujímané vlasce se stali jedním... více informací »
Carp ´R´ Us Ujímaný vlasec
Značka: Carp ´R´ Us
319 Kč
Více informací
Ujímané vlasce se stali jedním z nejpopulárnějších řešení při nahazování na velké vzdálenosti. Ujímané vlasce se stali jedním...

Ujímané vlasce se stali jedním z nejpopulárnějších řešení při nahazování na velké vzdálenosti.

Ujímané vlasce se stali jedním z nejpopulárnějších řešení při nahazování na velké vzdálenosti. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit Carp´R´Us Total Tapered Leaders. Jemný, pevný, zužující se leader v křišťálově čisté barvě. Každá cívka pojme 5 samostatných návazců o délce 12 m, které lze stříhat podle individuálních potřeb každého kapraře.

Vlastnosti produktu

  • dostupný ve 3 variantách
  • barva čirá
  • balení obsahuje 5×12 m ujímaného vlasce

Nosnost:  0,25-0,5 (4,1-15 kg)

               0,28-0,5 (5,1-15 kg)

               0,3-0,5 (5,9-15 kg)


Nejprodávanější produkt Carp ´R´ Us Ujímaný vlasec dostanete již dnes na stránkách zařazený v sekci vlasce. Nyní můžete najít skvělé výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. U zákazníků oblíbená značka Carp ´R´ Us pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Kvalitní a žádaný produkt Carp ´R´ Us Ujímaný vlasec Total Tapered Line - 0,25 - 0,50 mm od této skvělé značky Carp ´R´ Us máte možnost získat na našich stránkách teď právě napořád výhodně! Teď za akční cenu 319 Kč.