Carp ´R´ Us Obratlík

Stejně jako klasické Gizmo obratlíky disponují nové Mini Gizmo (velikost 11) jednoduchým a rychlým systémem pro výměnu montáže. Stejně jako... více informací »
Carp ´R´ Us Obratlík Gizmo Mini
Značka: Carp ´R´ Us
139 Kč
Více informací
Stejně jako klasické Gizmo obratlíky disponují nové Mini Gizmo (velikost 11) jednoduchým a rychlým systémem pro výměnu montáže. Stejně jako...

Stejně jako klasické Gizmo obratlíky disponují nové Mini Gizmo (velikost 11) jednoduchým a rychlým systémem pro výměnu montáže.

Stejně jako klasické Gizmo obratlíky disponují nové Mini Gizmo (velikost 11) jednoduchým a rychlým systémem pro výměnu montáže.

Menší velikost oceníte zejména při výrobě koncových montáží a spojování jejích jednotlivých částí (například našich exkluzivních zatavených fluorocarbonových oček).


Tento velmi žádaný produkt Carp ´R´ Us Obratlík lze nakoupit právě teď tady a teď na našem webu zařazený v sekci rychloobratlíky. Vyberte si zcela nové produkty z této známé sekce za výhodné peníze. Známá značka Carp ´R´ Us pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami. Naše nabídka je široká, máme v nabídce další skvělé produkty od značky Carp ´R´ Us. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Carp ´R´ Us Obratlík Gizmo Mini Swivel vel.11 8ks od značky s dobrým jménem Carp ´R´ Us je k sehnání v naší online nabídce za výhodné peníze! Cenově vychází na 139 Kč.