Carp Inferno Pop-up Boilies 16mm 150ml –

Firma Carp Inferno baits pro Vás vytvořila ve své rybářské kuchyni své vlastní pop up boilies. Firma Carp Inferno baits pro Vás vytvořila ve své... více informací »
Carp Inferno Pop-up Boilies 16mm
Značka: Carp Inferno
99 Kč
Více informací
Firma Carp Inferno baits pro Vás vytvořila ve své rybářské kuchyni své vlastní pop up boilies. Firma Carp Inferno baits pro Vás vytvořila ve své...

Firma
Carp
Inferno
baits
pro
Vás
vytvořila
ve
své
rybářské
kuchyni
své
vlastní
pop
up
boilies.

Firma Carp Inferno baits pro Vás vytvořila ve své rybářské kuchyni své vlastní pop up boilies.

Plovoucí boilies je velice atraktivní nástraha pro celoroční rybolov.Vyznačuje se vysokým vztlakem. Při výrobě byly použity kvalitní esenciální atraktory, které z tohoto boilies dělají vysoce účinnou nástrahu.Pop up je možno používat samostatně nebo v kombinaci s potápivým boilies.

Vynikající kus získáte právě tady u nás v oblíbené rubrice pop-up boilie. Nyní můžete najít akční produkty z této rubriky za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Carp Inferno pro své zákazníky poskytuje kvalitní zboží.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Carp Inferno Pop-up Boilies 16mm 150ml - Ananas/Švestka od spolehlivé značky Carp Inferno snadno najdete na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 99 Kč.