svet-rybare.cz

Black cat podvodní splávek calamar u-float natural 20 g

Tento levný produkt Black cat podvodní splávek calamar u-float natural 20 od oblíbené značky se zárukou kvality BLACK CAT jde pořídit tady a teď právě za výborné peníze. Pouze nyní za 240 Kč. EAN: 4029569314638
Black cat podvodní splávek calamar u-float natural 20 g
Popis produktu

Naprosto věrná pogumovaná napodobenina kalamára opatřená dlouhými dráživými třásněmi z velmi elastického gumového materiálu v sobě v ukrývá podvodní splávek a v proudu okamžitě svým drážděním upoutá pozornost. Podvodní splávek „Calamar U-Float“ se stejně jako běžný podvodní splávek montuje přímo na návazec a je těsně před ním zafixován tak, aby ho zvedal ode dna. V proudu začínají jemné gumové třásně na těle kalamárů vytvářet dráždivé pohyby a odvedou kompletní pozornost sumce na nástrahu.

JAKO OPRAVDOVÝ: podvodní splávek Calamar U-Float imituje v proudu pod vodou plovoucího kalamára s třásněmi s vysokou frekvencí pohybu.
ROBUSTNÍ A ELASTICKÝ: speciální gumový materiál je velmi robustní a odolá i útokům sumců, kteří si to namíří přímo na podvodní splávek.
ÚČINNÝ A FLEXIBILNÍ: podvodní splávek U-Float láká sumce v proudu k nástraze svými neposednými pohyby chapadel.
ÚČINNÝ DOPLNĚK: podvodní splávek Calamar U-Float je možné namontovat pro použití všech běžných přírodních nástrah přímo před ně na návazec.