Black Cat Gumová nástraha

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová... více informací »
Black Cat Gumová nástraha Curly
Značka: Black Cat
119 Kč
Více informací
Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová...

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Konvexní tvar rybího skeletu z mnoha měkkých na sebe navazujících lamel téměř ze 100 % imituje pohyb potravní ryby ve vodě. Rozšířený lopatkový ocas tvoří konec těla. Nástrahu lze nasadit při klasické přívlači na nahazování, ale také při vertikálním rybolovu těsně nade dnem.

Již při velmi pomalém přitahování při přívlačových technikách, ale také při pouhém vertikálním držení vytváří Shad Worm skze proudy vody proudící mezi lamelami dráždivý pohyb kompletního těla. Pro optimální pozici k umístění háčku je vybraná zádová část Shad Wormu, aby bylo možné perfektně namontovat jigovou hlavičku, v ideálním případě jednoháček BC Single Hook.

Tento oblíbený produkt Black Cat Gumová nástraha seženete právě tady na webu zařazený v sekci gumové ryby, twistery. Nyní můžete získat kvalitní produkty z této známé sekce za outletovou cenu! Známý výrobce Black Cat pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky A to ještě není vše.

Hodně oblíbený kousek Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Yellow Zombie - 24g 17cm od top značky Black Cat snadno seženete u nás napořád výhodně. Nyní pořídíte za 119 Kč.