svet-rybare.cz

Black cat gumová nástraha real worm teaser růžová – 80 g

Tento akční a ve slevě kus Black cat gumová nástraha real worm teaser růžová - od dodavatele s dlouholetou historií BLACK CAT máte možnost koupit tady teď právě za akční cenu. Akční cena již od 540 Kč. EAN: 4029569314980
Black cat gumová nástraha real worm teaser růžová - 80 g
Popis produktu

Jednotlivé třásně se v proudu dráždivě pohybují a při poškubávání nástrahou špičkou prutu začíná kompletní Teaser pulzovat jako velký chomáč rousnic. Gumové třásně je možné doplňkově nastříkat sprejem Black Cat Flavour Spray. Vertikální nástraha Real Worm Teaser se hodí zvláště pro aktivní rybaření s vábničkou a klasickou vertikální přívlač přímo pod lodí.

ATRAKTIVNÍ A VÁBICÍ: nástraha Real Worm Teaser se díky lehkému poškubávání pod vodou pohybuje jako chomáč skutečných rousnic.
DLOUHOŽIVOTNÝ A ELASTICKÝ: speciální gumový mix je velmi elastický a postará se také o silnou robustnost, dokonce i když sumec zaútočí přímo na dráždidlo.
ÚČINNÝ A FLEXIBILNÍ: pohyby gumových chapadel pod vodou se starají o enormní dráždění sumců, doplňkově lze opatřit gumovou směs aromatickým posilovačem.