Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil –

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová... více informací »
Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil -
Značka: Black Cat
119 Kč
Více informací
Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová...

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Konvexní tvar rybího skeletu z mnoha měkkých na sebe navazujících lamel téměř ze 100 % imituje pohyb potravní ryby ve vodě. Rozšířený lopatkový ocas tvoří konec těla. Nástrahu lze nasadit při klasické přívlači na nahazování, ale také při vertikálním rybolovu těsně nade dnem.

Již při velmi pomalém přitahování při přívlačových technikách, ale také při pouhém vertikálním držení vytváří Shad Worm skze proudy vody proudící mezi lamelami dráždivý pohyb kompletního těla. Pro optimální pozici k umístění háčku je vybraná zádová část Shad Wormu, aby bylo možné perfektně namontovat jigovou hlavičku, v ideálním případě jednoháček BC Single Hook.


Diskontní produkt najdete bez problémů tu na webu v populární kategorii gumové ryby, twistery! Získejte ostatní zboží z této populární sekce jednoduše online. V očích zákazníků populární výrobce Black Cat pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento velmi oblíbený produkt Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil - 24g 17cm od oblíbené značky se zárukou kvality Black Cat lze zakoupit zde teď právě opravdu výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 119 Kč.