svet-rybare.cz

Berkley umělé nástrahy gulp honey worm-natural 3,3 cm

Tento kvalitní a žádaný kus Berkley umělé nástrahy gulp honey originál od značky BERKLEY je k dostání momentálně v naši nabídce v bezva akci. Právě teď jen za 205 Kč. EAN: 028632287743
Berkley umělé nástrahy gulp honey worm-natural 3
Zjistit dostupnost »
Značka: BERKLEY
205
Popis produktu

Gulp! nástrahy jsou 100% biologicky rozložitelné měkké návnady vyrobené ze škrobu a pryskyřic na bázi vody, nikoliv z plastu. Díky jejich složení a použití pryskyřic na bázi vody je rozptyl atraktantů 400x rychlejší oproti klasickým gumovým nástrahám. Uvolňování aromata nastává okamžitě po dopadu nástrahy do vody a pokračuje ve vytváření pachové stopy a lákáni ryb z větších vzdáleností. Porézní materiál velmi dobře nasává tekuté atraktanty a uvolňuje je při každém útoku dravce. Nástrahy mohou být dipované tekutými atraktanty a aromaty nekonečně mnoho krát! Při chytání na nástrahy Gulp! je důležité pomalé vedení nástrahy, pro lepší využití schopnosti nástrahy uvolňovat aroma a zanechávat pachovou stopu.

 

Berkley Honey Worm patří mezi nejúspěšnější nástrahy pro lov pstruhů v tekoucích, ale i stojatých vodách. Ve verzi Gulp! jsou dostupné v sedmi barvách, ve velikosti 3,3cm a 4,5cm.

 

Barva: BLACK, BUBBLE GUM, CHARTREUSE, HONEY YELLOW, MILKY WHITE, NATURAL, ORANGE

 

Velikost: 4,5cm

Počet ks v balení: 10ks

 

Velikost: 3,3cm

Počet ks v balení: 18ks