Avid Stojan Lok Down

Stojan Altitude Pod disponuje maximální stabilitou i v tom nejnáročnějším terénu. Na druhou stranu stojan zůstává lehký a nenáročná na... více informací »
Avid Stojan Lok Down Altitude
Značka: Avid
5 720 Kč
Více informací
Stojan Altitude Pod disponuje maximální stabilitou i v tom nejnáročnějším terénu. Na druhou stranu stojan zůstává lehký a nenáročná na...

Stojan Altitude Pod disponuje maximální stabilitou i v tom nejnáročnějším terénu. Na druhou stranu stojan zůstává lehký a nenáročná na transport.

Stojan Altitude Pod disponuje maximální stabilitou i v tom nejnáročnějším terénu. Na druhou stranu stojan zůstává lehký a nenáročná na transport.

Stojan na pruty Lok Down Altitude Pod je větší brácha našeho originálního stojanu Lok Down Compact Pod, ideální pro rybaření na kontinentu stejně tak, jako na typicky anglických revírech. Nohy mají 4-cestný mechanismus, což umožňuje postavit stojan i na těch nejproblémovějších místech. Stojan  Altitude Pod disponuje maximální stabilitou i v tom nejnáročnějším terénu. Na druhou stranu stojan zůstává lehký a nenáročná na transport. Jednoduchý sklopný design rapidně zmenšuje velikost sbaleného stojanu. Stojan Altitude Pod je navržen tak, aby bylo možné jej postavit na jakémkoliv terénu, od dřevěného mola, přes  beton až na loď.

  • Černá povrchová úprava
  • Výsuvný mechanismus nohou Lok Down CAM 
  • Odolná konstrukce  
  • Výsuvné nohy i výsuvné středové tyče umožňují univerzální použití stojanu
  • 4 x 12’’ a 2 x 36’’ Lok Down nohy
  • Dvě plně nastavitelné centrální tyče
  • Dodáváno s transportním obalem

Tento velmi žádaný produkt můžete dostat mimo jiné na stránkách v oblíbené rubrice stojany. Nyní můžete získat kvalitní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! Přední výrobce Avid pro své zákazníky nabízí top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky Avid. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kousek Avid Stojan Lok Down Altitude Pod od oblíbené značky se zárukou kvality Avid jednoduše můžete získat právě teď za super cenu! Nyní pořídíte jen za 5 720 Kč.