Avid Popruh na pouzdra na pruty Compound

Upínací systém označený jako „Compound clip“ umožňuje připojit pouzdra na větší tašky a obaly na pruty tak, jak potřebujete na vaši... více informací »
Avid Popruh na pouzdra na pruty Compound Rod Sleeve
Značka: Avid
546 Kč
Více informací
Upínací systém označený jako „Compound clip“ umožňuje připojit pouzdra na větší tašky a obaly na pruty tak, jak potřebujete na vaši...

Upínací systém označený jako „Compound clip“ umožňuje připojit pouzdra na větší tašky a obaly na pruty tak, jak potřebujete na vaši aktuální rybářskou výpravu/vycházku.

Upínací systém označený jako „Compound clip“ umožňuje připojit pouzdra na větší tašky a obaly na pruty tak, jak potřebujete na vaši aktuální rybářskou výpravu/vycházku. Tato řada taškoviny Compound vám napomůže trávit více času rybařením a méně času organizováním vašeho vybavení.  Dny, kdy vám padaly jednotlivé obaly na pruty z vozíku, nebo byl komplikovaný transport více kusů jednodílných obalů, jsou pryč.

Compound Rod Sleeve Transporter umožňuje snadno spojovat několik single, nebo double pouzder na pruty, a to rychle a jednoduše dle potřebné situace. Koncové toulce a spojovací pás na zafixování pouzder k sobě jsou velmi robustní, ale přitom plně nastavitelné a lehké. Transporter jednoduše pojme 10 i 12ft pouzdra. Jednoduše se do Transporteru zasunou až 4 pouzdra a utáhnou stahovací šňůrkou, tím jsou pruty připraveny k přepravě.

  • Velikostně naddimenzovaný toulec pro jednoduché přidání, nebo odebrání pouzdra na pruty 
  • Nastavitelná délka popruhu umožňuje pojmout 10 i 12ft obaly 
  • Lehký a jednoduchý design
  • Odolný materiál
  • Kompaktní velikost 

Kvalitní a oblíbený produkt lze sehnat bez obtíží tady u nás v sekci pásky, koncovky a příslušenství na pruty. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky Avid. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významná značka Avid má na skladě prvotřídní výrobky A to ještě není vše!

Zajímavý výrobek Avid Popruh na pouzdra na pruty Compound Rod Sleeve Transporter od oblíbené značky se zárukou kvality Avid lze nakoupit zde teď extra výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 546 Kč.