Asso Vlasec Oblivion Shock Leader

Vysoká kvalita a spolehlivost materiálu těchto vlasců jsou faktory, ve kterých neděláme žádné kompromisy. Osvědčená kvalita Italských vlasců... více informací »
Asso Vlasec Oblivion Shock Leader 100m -
Značka: Asso
149 Kč
Více informací
Vysoká kvalita a spolehlivost materiálu těchto vlasců jsou faktory, ve kterých neděláme žádné kompromisy. Osvědčená kvalita Italských vlasců...

Vysoká kvalita a spolehlivost materiálu těchto vlasců jsou faktory, ve kterých neděláme žádné kompromisy. Osvědčená kvalita Italských vlasců Asso mluví za vše.

Vysoká kvalita a spolehlivost materiálu těchto vlasců jsou faktory, ve kterých neděláme žádné kompromisy. Osvědčená kvalita Italských vlasců Asso mluví za vše. Extra odolný šokový vlasec určený pro ochranu koncových montáží (ideální pro posledních 6-15m koncové udice) . Vlasec má hladkou úpravu pro snadné nahazování a vysokou pevnost a odolnost, kterou oceníte hlavně tam, kde jsou mušle, ostré kameny, potopené stromy a jiné závady ve vodě. Vlasec je ve vodě skoro neviditelný oproti standartně používaným šokovým šňůrám.

  • extra odolný šokový vlasec
  • bezpaměťový vlasec
  • ideální do mušlových polí, kamenů, travin, stromů
  • vysoká pevnost při nízkém průměru
  • barva – čirá
  • Délka: 100m


Tento akční produkt Asso Vlasec Oblivion Shock máte možnost koupit pohodlně tady na webu v populární kategorii vlasce! Nyní najdete ostatní výrobky ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Tento výrobce Asso dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky

Nový produkt Asso Vlasec Oblivion Shock Leader 100m - 0,45mm od dodavatele s dobrým jménem Asso snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách za akční cenu. Právě nyní za 149 Kč.